Reddit R Place nedir, nasıl çizim yapılır? Reddit R Place’te büyük mücadele!

Reddit R Place nedir, nasıl çizim yapılır? Reddit R Place'te büyük mücadele!

Elraenn başta olmak üzere birçok Türk Twitch yayıncısının destek olarak birlikteliği organize ettiği Reddit R Place gecesinde 2 çizim haritaya damgasını vurdu. Atatürk portesi ile Türk Bayrağı gece boyu çizim alanında en çok kalan çizimler oldular. Yine Türkiye’nin en çok izlenen Twitch yayıncılarından Pqueen ve Hype da gecede ekipleriyle birlikte organize olarak önemli çizimler yaptılar.

REDDİT R PLACE NEDİR?

Reddit R Place popüler sosyal ağlardan olan Reddit’in bir eğlence çizim mekanı olarak karşımıza çıkıyor. Pikseller aracılığıyla çizimin yapılabildiği dev resimde kullanıcılar organize olarak çeşitli çizimler yapabiliyorlar. Çizim alanı tüm dünyadaki kullanıcılara açık olduğu için organize olamayan kişilerin çizdiği şeyler anında başka kullanıcılar tarafından kapatılarak üzerine başka çizimler geliyor.

624ae6db17aca90fc0946adb.png

REDDİT R PLACE NASIL ÇİZİM YAPILIR?

Çizim yapabilmek için için öncelikle bir Reddit hesabına sahip olmanız ve ardından r/place’e girmeniz gerekiyor. Karşınıza çıkan ekranda yer alan resme tıkayarak yakınlaştırabilir karelerin üzerine tıklayarak istediğiniz rengi ekleyebilirsiniz. Reddit’in 16 renkli paletinden istediğiniz rengi seçerek büyük bir çizim oluşturabilirsiniz. 

Reddit Talk masaüstüne geliyor

Reddit Talk masaüstüne geliyor

inovatör

inovasyon.com un admini inovatör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir