Penti’de Arge Merkezi ve Tasarım Merkezi

Bilen Patent Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Kocakuşak Türkiye’de sektör lideri olan Penti Tasarım merkezi yöneticileri Serkan Babataş ve Sefer Depe ile bir araya geldi.

 

Penti, tüm dünyadan müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerine daha hızlı yanıt verecek yeni nesil teknolojileri iş süreçlerine katıyor. Çorap pazarındaki lider konumunu daha da güçlendirmenin yanı sıra iç giyim ve mayo perakendeciliğinde de öncü marka olmayı hedefleyen Penti, Tasarım Merkezi kurulumunda birlikte çalıştığı Bilen Patent ile çalışmalarına devam ediyor.

Global bir marka olmanın yanı sıra Türkiye’de olduğu gibi yurtdışında da kadınların “lovebrand”i olmayı hedefleyen Penti, tüm dünyada 500’den fazla mağazayı yönetiyor. Alışveriş deneyimini daha fazla kişiselleştirmek ve kadınların beklentilerine hızlı ve eksiksiz yanıt verebilmek adına Penti, Arge Merkezi, Tasarım Merkezi ve Turquality çalışmalarını büyük özenle yürütüyor.

Arge Merkezi, Tasarım Merkezi ve Turquality konularında Bilen Patent ile birlikte çalışan Penti, devlet desteklerinin yanı sıra Patent konusunda da Bilen Patent ile yaptıkları çalışmalardan mutluluk duyduklarını dile getiriyor.

] }
blank

inovatör

inovasyon.com un admini inovatör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir