Bilen Patent’de 14. yıl coşkusu

Merkezi Bursa’da olan ve Türkiye’nin pek çok bölgesinde hizmet veren Bilen Patent 14. Yılını Podyum Devette düzenlenen yemekte kutladı.

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen yemeğe Bilen Patent’in çalışanları ve aileleri katıldı. Gecede örnek bir ev sahipliği yapan firma sahipleri Ömer Kocakuşak, Hakan Eryılmaz ve Semih Turan, ‘Türkiye’nin ve dünyanın en büyük firmalarına yönelik çözümler üretme noktasında en büyük payın, emektar çalışanları olduğunu vurguladı.

Gecenin açılış konuşmasını yapan Bilen Patent ortaklarından Ömer Kocakuşak, “2004 yılından bu yana, her geçen gün büyüyen Bilen Patent olarak, bugünlere gelmemizde en büyük pay şüphesiz ki; siz değerli çalışanlarımız, müşterilerimiz ve paydaşlarımıza ait. Sizler gibi değerli ve yetkin personel kadrosuyla çalışmaktan dolayı, büyük mutluluk duyuyoruz. Bilen Patent olarak, bugüne kadar olduğu gibi, önümüzdeki dönemlerde de müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızı hep birlikte sürdürmeye devam edeceğiz. Müşterilerimize yönelik en hızlı, güvenilir ve yenilikçi çözümleri sunarken, sektöre değer katmaya da devam edeceğiz. Bu konuda hepinize olan güvenimiz sonsuz” dedi.

Konuşmaların ardından 14. Yıl pastası, Ömer Kocakuşak, Hakan Eryılmaz ve Semih Turan ve çalışanlar tarafından kesildi.

 

inovatör

inovasyon.com un admini inovatör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir