Ünver Group Arge Merkezinde Patent Eğitimi

Bursa Kayapa Sanayi Bölgesi’nde, 13 bin metrekarelik alanda 206 kişilik uzman kadrosuyla otomotiv sektörüne kauçuk ve silikon hortum, plastik ve metal boru parçaları üreten ve ürünlerinin yüzde 40’ı Avrupa ülkelerine ihraç edilen Ünver Group, 19 Haziran 2017 tarihinden itibaren Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından yetkilendirilen Ar-Ge Merkezinde  eğitimlerine Bilen Patent – Univation moderatörlüğünde devam ediyor.

 

 

 

Bu sene kuruluşunun 38. yılını kutlayan ve global tedarikçi durumundaki Ünver Group’un Ar-Ge Merkezi olmasının ardından inovasyon ve patent konularında gelişmelerini sürdürüyor. Bu kapsamda Bilen Patent YKB Ömer Kocakuşak tarafından verilen Patent eğitimi geniş bir katılım ile gerçekleştirildi.

 

Yurt içinde başta Fiat Tofaş, Ford Otosan, İsuzu, Otokar, Temsa, BMC, Karsan olmak üzere ana otomotiv üreticilerine ve yurtdışında VW, Peugeot, Volvo, Ford, Fiat, Ferrari, Porsche, BMW, DAFF, Mercedes Benz ve Scania gibi firmalara parça üreten Ünver Group’un Ar-Ge Merkezi çalışmalarına yoğun şekilde devam ediyor.

 

inovatör

inovasyon.com un admini inovatör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir