İnovasyon Liderleri İstanbul’da!

Türkiye’nin En Kapsamlı ve Tek Küresel İnovasyon Zirvesi (Global Chief Innovation Officer Summit) 19 Ekim’de Divan Otelde.

 

Boğaziçi Eğitim ve QGroup iş birliği ile 11 farklı ülkeden kendi alanında otorite 20 lider, inovasyonu her yönüyle konuşmak için İstanbul’da bir araya geliyor. Türkiye’nin en kapsamlı ve tek küresel inovasyon zirvesinde 9 sunum, 2 keynote, 2 panel ve 2 work shop ile Sosyal Girişimcilikten, Endüstri 4.0’a kadar inovasyon tüm boyutları ile masaya yatırılıyor.

Kendi alanında uzman ve tüm dünyada tanınan konuşmacıların ele alacağı konulardan bazıları:

İş Modeli İnovasyonu

Ürün Geliştirme

Çevik İnovasyon

Giyilebilir Teknolojiler

İnovasyon Kültürünün Oluşturulması

Fintech

Sosyal İnovasyon

Endüstri 4.0

Açık İnovasyon

Lean Startup

Radikal İnovasyon

Kurumsal Girişmcilik (Intrapreneurship)

Konuşmacılardan bazıları: açılış konuşmasını Chris Butsch yapacak. Milenyum kuşağı hakkındaki kitapları BestSell listelerine girdi Amerika’da. Kapanış konuşmasını ise Londra’dan Cris Beswick yapacak. ‘The Road to Innovation’ and ‘Building a Culture of Innovation’ isimli kitapları Financial Times ve The Times tarafından 2017’nin en iyi inovasyon kitapları arasında seçildi. Cris tüm dünyada tanınan, özellikle kurumsal şirketlerde inovasyon kültürünün oluşturulması konusunda çalışmaları olan çok önemli bir isim.

Marcello Palazzi “Sosyal İnovasyon” konusunda herkesin kabul ettiği bir otorite. Hollanda’dan zirvedeki sosyal inovasyon temalı panelimizi yönetmek için gelecek. İsviçre’den Aurore Bui kendisine eşlik edecek. Eli Jacobs İsrail’den, Pedro Martinez İspanya’dan Giyilebilir Teknolojileri konuşmak için gelecekler. Nordic ülkelerindeki en büyük bankalardan BankAxept Chief Innovation Officer’i Narve Hansen, Fintech konusunda deneyimlerini aktaracak.

Design Thinking Enstitüsü kurucusu Carolina Salazar, “Innovation Sprint Process” başlıklı bir sunum yapacak. Carolina, hali hazırda Coca-Cola, Turner Broadcasting, AXA gibi bir çok global markaya “Disruptive” inovasyon konusunda danışmanlıklar veriyor ve bu konuda TV programları hazırlıyor. Ayrıca halen IDEO’da çalışıyor ve TEDx konuşmaları oldukça ilgi görüyor. Dan Montgomery İnovasyon ve Business Agility ile ilgili, Londra’dan Jonathan Slater Açık İnovasyon, University of Pennsylvania’dan Dr.Paul Pavlou Büyük Veri ile ilgili sunumlar gerçekleştirecek. Amsterdam’dan Bram Kanstein ürün geliştirme ile ilgili küçük bir gruba workshop düzenleyecek. Bram, tam anlamıyla çok yönlü bir girişimci. Startup Stash girişimi 48 saat içerinde 35K unique ziyaretçi, 230K pageviews aldı. Harward Business Review’de vaka çalışması oldu. 2015 yılında Forbes tarafından girişimciler için en iyi 100 websiteleri arasında gösterildi.

Zirve herkesin katılımına açık. Özellikle inovasyon ekip liderleri, orta ve üst düzey yöneticiler, şirket sahipleri ve girişimcilere önerilir.  Dünyanın bir çok ülkesinden bu kadar uzman ismi tekrar bir arada bulmak oldukça zor. Son olarak sektördeki diğer oyuncuların inovasyon çalışmalarını görmek ve networking için çok iyi bir fırsat.

] }
blank

inovatör

inovasyon.com un admini inovatör

Bir cevap yazın