BİLEN PATENT Yaza Merhaba dedi

Bursa’nın Lider Patent Firması Olan Bilen Patent Cafe Siesta’ da personelleri ile kahvaltı yaparak baharı birlikte Kutladı.

 

Bursa’nın lider patent firması olan Bilen Patent, şirket ortakları Ömer KOCAKUŞAK, Hakan ERYILMAZ ve Semih TURAN ile şirketin hukuk müşavirleri Dr. Av. Gülgün ILDIR, Av. Çiğdem ERTAN ve Doç. Dr. Ali ILDIR ve yaklaşık 30 personeli ile birlikte Bursa Cafe Siesta’ da kahvaltı ile yaza merhaba dedi.

Bilen Patent ve Univation Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Kocakuşak, değerli ortaklarına ve tüm personeline tek tek teşekkür ettiği programda,  Bilen Patent ve Univation olarak büyümeye devam edeceğiz, sadece Bursa’nın değil, Türkiye’nin patent-arge entegrasyonu markası olacağız dedi.
Firmalarımız İnovasyon, ar-ge ve patent konusunda Türkiye genelinde belirli bir noktaya geldi ve daha da ileriye taşıyacağız. Ömer KOCAKUŞAK sözlerine şöyle. ‘‘Bilen Patent ve Univation, sektöründe ilk olarak, entegre bir danışmanlık yapısıdır. Türkiye’de ilk olarak Bilen Patent ve Univation, inovasyon danışmanlığını ve bu danışmanlık neticesinde ortaya çıkan ürün ve süreçler için patent danışmanlığını ve ar-ge inovasyon sürecinin hibe teşvik mekanizmalarından faydalanması için gerekli olan teşvik danışmanlığını birleştirmiştir.
Bilen Patent ve Univation, müvekkillerine ve müşterilerine, tek noktadan ulaşabilecekleri profesyonel bir ar-ge danışmanlığı paketi sunmakta ve oluşabilecek fikri veya sınai mülkiyet sorunlarını yine profesyonel hukuk ekibiyle çözümlemektedir. Univation markamız ile ar-ge ve tasarım merkezleri kuruyor ve bu merkezlerimizde müşterilerimizle birlikte patent çalışmaları yapıyoruz. Bilen Patent markamız ile de ortaya çıkan yeni ürün ve süreçlere patent danışmanlığı yapıyoruz. Biz grup olarak Türkiye’nin ve şehrimiz Bursa’nın inovasyon ve ar-ge sürecine elimizi taşın altına sokarak destek olmaya çalışıyoruz. Bu çalışmalardan da son derece mutluyuz.’’ Diyerek devam etti.

] }
blank

inovatör

inovasyon.com un admini inovatör

Bir cevap yazın