Grammer de inovasyon Eğitimi

Müşterilerimizden Grammer Koltuk firması ile inovasyon eğitimi yaptık. Eğitim Univation yönetim kurulu başkanı Ömer KOCAKUŞAK tarafından verildi. Yaklaşık 50 kişilik ar-ge grubunun katıldığı eğitimde inovasyon tanımı, inovasyon türleri ve en önemlisi de inovasyonun nasıl yapılacağı anlatıldı.

Ömer KOCAKUŞAK “ İnovasyon yaparken müsrif olamayız, fonksiyonel olan aynı zamanda ideal ve kaynakları kısıtlı kullanandır. Kültürümüz israfı reddediyor, kaynak kullanımına dikkat eden bir anlayış ile ön yargılarımızdan kurtularak sistematik inovasyon yapmak zorundayız “ şeklinde konuştu. Ayrıca KOCAKUŞAK, inovasyon ile inovatif ürün ya da süreçler arasındaki farkı vurgulayarak, tek seferlik fikirlerin inovasyon olmadığını, bu işin sistematik ve strateji geliştirerek yapılabileceğinin altını çizdi.

Grammer şirketi ar-ge merkezi müdürü Emre DOLAYLAR, Univation ve Bilen Patent, hem inovasyon konusunda hem de ortaya çıkarttığımız değerlerin korunması noktasında bize her zaman destek oluyorlar. Grammer olarak inovasyon ve patent konularına 2014 de çok daha fazla önem vereceğiz. Hedefimiz ekibimizdeki her bir personelin yenilik ve patent bilincine ulaşması ve hedeflediğimiz rakamlara şirketimizi taşıması olacak.

inovatör

inovasyon.com un admini inovatör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir